İDE Bilişim Destek Hizmetleri

Hakkımızda

İDE Bilişim Destek Hizmetleri

İDE Bilişim , bilgi teknolojileri sektöründe yazılım ve danışmanlık konusunda hizmet vermek üzere , deneyimli yazılımcılar tarafından 1996 yılında kurulmuştur.

İnsan kaynağımızın uzun yıllar edindiği deneyim , firmamızın yeni projelerinde rehber olmuş ve doğru projeler üretmemizi sağlamaktadır.

Amacımız, hızla gelişen iş dünyasında, firmaların değişen gereksinimlerini karşılayacak , şirketlere özel , optimum çözümler sunmak ve fırsatlar yaratmaktır.

Satış , dağıtım , üretim , ilaç , otomotiv , finans , lojistik sektörlerinde yazılım ve danışmanlığımız ile sektöre özel uzmanlığımız artmaktadır. Proje bazlı yazılım , dış kaynak kullanımı ve bilgi teknolojisi danışmanlık hizmeti ile artan deneyimlerimizi internet teknolojileri ağırlıklı projelere yansıtıyoruz.

Ürettiğimiz yazılımlarla müşterilerimize , hem deneyimlerimizi aktarıyor hem de onların gereksinimlerini karşılayacak yeni çözümlerle iş ortağı rolümüzü sürdürüyoruz.

Gelişen teknolojileri de içine alan simülasyon, oyunlaştırma, internet tabanlı eğitim oyunları, yetenek yönetimi konusunda uzmanlaşmış projeler, yeni nesil lojistik yazılımı projesini de çalışma kapsamına almış bulunuyoruz.

Bussiness